Highlighty Lightparku nebo Ergonomie a interiér v barvách podzimu

LightPark je Dům nábytku s jedinečnou osobitou atmosférou. Ve 20-ti unikátních showroomech se často setkáte přímo s majiteli nebo oficiálními a často exkluzivními zástupci více než 100 značek nábytkového designu. Pokud hledáte nové designové kousky do svého interiéru nebo exteriéru, neváhejte a navštivte Dům nábytku LightPark nebo náš web www.lightpark.sk

Ergonomie v domácnosti
Ergonomii není třeba podceňovat! Je totiž záležitostí bezpečnosti, zdraví a komfortu. Sledujte HighLighty LightParku a podívejte se na video s dalšími inspiracemi.

Jednoduché, elegantní a nadčasové kuchyňské sestavy představují aktuální trendy moderního bydlení. Důležitá v kuchyni je ergonomie. Nezapomeňte na správnou polohu dřezu či varné desky. Nechte to na profesionály, kteří vám navrhnou funkční kuchyni podle vašich představ.

Správné sezení dítěte u stolu zajistí ergonomická židle, která poroste s vaším dítětem po celý život a zajistí správné držení těla při psaní domácích úkolů.

Postele box-spring jsou ideální pro lidi, kteří touží po co nejvíce změkčené matraci. Díky tomu, že taková postel má pružinovou podložku, umí matraci ještě více změkčit, protože ji odpruží a zajistí vám komfortní spánek.

Vany britského výrobce Victoria+Albert jsou již více než 20 let jedinečnou kombinací elegantního designu a bezkonkurenční kvality. Každá vana je z jednoho kusu, ručně leštěná, má vynikající tepelně izolační vlastnosti a vysokou odolnost vůči poškrábání. Údržba je jednoduchá a nenáročná. Dvojnásobně oceněný design vany Pescadero, inspirovaný pobřežím stejnojmenného města v Californii, přináší do prostoru sofistikovanou dynamiku a eleganci. Navštivte koupelnové studio Marktech.

Moderní a ergonomické řešení do každé kanceláře představuje stůl Talos. Jeho jedinečná hrana Ergoline® pomáhá nezatěžovat předloktí a vede ruce do přirozené polohy. Stůl je navíc využívá elektrického výškového nastavení a umožňuje tak snadné střídání polohy při práci.

Interiér v barvách podzimu
Jak ji přinést domů? Jednoduše! Příjemným světlem, hřejivými materiály, pohodlím a barvami. Sledujte HighLighty LightParku a podívejte se na video s podzimními inspiracemi.

Smart svítidlo s dekorem přírodního dubu a nepřímým ambientním podsvícením. Kombinace přímého světla s teplou bílou 3000K a nepřímým ambientním podsvícením s nočními LED 2200K je vhodná do prostor obývacích pokojů, dětských pokojů a ložnic.

Sedačka na dřevěné podnoži s vysokýma nohama a nastavitelnými opěrkami hlavy. Pohodlně se usaďte, nastavte si opěrku hlavy do požadované polohy a už jen stylově relaxujte.

Šedo-červená sada je moderní kombinací barev a vzorů. Energické zarudnutí v kombinaci s tlumeným a velmi elegantním grafitem zvýrazní váš interiér a prozáří domov podzimní atmosférou.

Pruhovaný design byl inspirován velkoplošnými nástěnnými malbami, které malovali lidé z Ndebelu na severu Jižní Afriky. Studio Arte House přináší na trh se stínící technikou vysokou kvalitu materiálů a precizní design závěsů, záclon a plisse na míru.

Get in Touch

Další články autora

Pořiďte dětem do dětského pokoje krásné, barevné, kvalitní a levné komody

Většinou si přejeme, aby měly děti pokojík plný barev, příjemného vybavení, které je kvalitní a funkční. Také chceme, aby se jim v pokojíku líbilo, rády...

Elektro revize: Pro bezpečný chod elektrospotřebičů

Pravidelné revize jsou klíčové pro bezpečnost při práci. Lze díky nim výrazně minimalizovat riziko zranění elektrickým proudem. Nepodceňujte proto kontroly zařízení, které mohou včas...

Šťavnaté grilované kuře – 3 rady, jak na to!

Křupavá kůrčička, šťavnaté voňavé maso… Také byste si rádi ugrilovali celé kuře, ale zatím jste na to neměli odvahu? Ničeho se nebojte a pusťte...

Reklama

Nejnovější články