Highlighty Lightparku nebo Ergonomie a interiér v barvách podzimu

LightPark je Dům nábytku s jedinečnou osobitou atmosférou. Ve 20-ti unikátních showroomech se často setkáte přímo s majiteli nebo oficiálními a často exkluzivními zástupci více než 100 značek nábytkového designu. Pokud hledáte nové designové kousky do svého interiéru nebo exteriéru, neváhejte a navštivte Dům nábytku LightPark nebo náš web www.lightpark.sk

Ergonomie v domácnosti
Ergonomii není třeba podceňovat! Je totiž záležitostí bezpečnosti, zdraví a komfortu. Sledujte HighLighty LightParku a podívejte se na video s dalšími inspiracemi.

Jednoduché, elegantní a nadčasové kuchyňské sestavy představují aktuální trendy moderního bydlení. Důležitá v kuchyni je ergonomie. Nezapomeňte na správnou polohu dřezu či varné desky. Nechte to na profesionály, kteří vám navrhnou funkční kuchyni podle vašich představ.

Správné sezení dítěte u stolu zajistí ergonomická židle, která poroste s vaším dítětem po celý život a zajistí správné držení těla při psaní domácích úkolů.

Postele box-spring jsou ideální pro lidi, kteří touží po co nejvíce změkčené matraci. Díky tomu, že taková postel má pružinovou podložku, umí matraci ještě více změkčit, protože ji odpruží a zajistí vám komfortní spánek.

Vany britského výrobce Victoria+Albert jsou již více než 20 let jedinečnou kombinací elegantního designu a bezkonkurenční kvality. Každá vana je z jednoho kusu, ručně leštěná, má vynikající tepelně izolační vlastnosti a vysokou odolnost vůči poškrábání. Údržba je jednoduchá a nenáročná. Dvojnásobně oceněný design vany Pescadero, inspirovaný pobřežím stejnojmenného města v Californii, přináší do prostoru sofistikovanou dynamiku a eleganci. Navštivte koupelnové studio Marktech.

Moderní a ergonomické řešení do každé kanceláře představuje stůl Talos. Jeho jedinečná hrana Ergoline® pomáhá nezatěžovat předloktí a vede ruce do přirozené polohy. Stůl je navíc využívá elektrického výškového nastavení a umožňuje tak snadné střídání polohy při práci.

Interiér v barvách podzimu
Jak ji přinést domů? Jednoduše! Příjemným světlem, hřejivými materiály, pohodlím a barvami. Sledujte HighLighty LightParku a podívejte se na video s podzimními inspiracemi.

Smart svítidlo s dekorem přírodního dubu a nepřímým ambientním podsvícením. Kombinace přímého světla s teplou bílou 3000K a nepřímým ambientním podsvícením s nočními LED 2200K je vhodná do prostor obývacích pokojů, dětských pokojů a ložnic.

Sedačka na dřevěné podnoži s vysokýma nohama a nastavitelnými opěrkami hlavy. Pohodlně se usaďte, nastavte si opěrku hlavy do požadované polohy a už jen stylově relaxujte.

Šedo-červená sada je moderní kombinací barev a vzorů. Energické zarudnutí v kombinaci s tlumeným a velmi elegantním grafitem zvýrazní váš interiér a prozáří domov podzimní atmosférou.

Pruhovaný design byl inspirován velkoplošnými nástěnnými malbami, které malovali lidé z Ndebelu na severu Jižní Afriky. Studio Arte House přináší na trh se stínící technikou vysokou kvalitu materiálů a precizní design závěsů, záclon a plisse na míru.

Get in Touch

Další články autora

Práce na zahradě v dubnu

V dubnu se zahrádkáři v podstatě nezastaví. Letos trvá zima dlouho, takže to, co jsme nestihli v březnu, musíme dohnat právě teď. Péče vyžadují...

Luxusní zahradní nábytek

Teakový zahradní nábytek je jedním z nejlepších na trhu. Chcete vědět proč? Shrnuli jsme pro vás 4 výhody tvrdého dřeva – teaku. Určitě i vy...

Je výška plotu důležitá?

Dalo by se říci ano, i ne. Vše závisí na vašich preferencích, účelu oplocení a konkrétním pozemku. Dispozice pozemkuPokud se váš pozemek nachází v centru...

Reklama

Nejnovější články