Elektro revize: Pro bezpečný chod elektrospotřebičů

Pravidelné revize jsou klíčové pro bezpečnost při práci. Lze díky nim výrazně minimalizovat riziko zranění elektrickým proudem. Nepodceňujte proto kontroly zařízení, které mohou včas odhalit případné závady.

Elektro revize

Elektro revize spotřebičů jsou nezbytné pro zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Tým odborníků pro vás zajistí pravidelné revize, abyste si už nemuseli dělat starosti. Každý elektrospotřebič je označen identifikačním číslem a je založena revizní karta. Následuje proměření elektrospotřebiče, hodnoty jsou zapsány do revizní karty. Je tak prověřen chod a správná funkčnost spotřebiče. Na závěr pak obdržíte celkovou zprávu na všechny revidované elektrospotřebiče.

Revize elektro

Revize elektro by měla proběhnout několikrát během provozu elektrospotřebiče. První revize vždy probíhá při vydání spotřebiče. Dále pak v pravidelných lhůtách. Ty se liší dle skupiny použití. Spotřebiče ve veřejné přístupných prostorách je nutné kontrolovat každých 12–24 měsíců. U elektrospotřebičů v průmyslové a řemeslné činnosti se lhůta zkracuje na 6–24 měsíců. Nejčastěji pak revize vyžadují elektrospotřebiče ve venkovním prostředí – jednou za 3–6 měsíců.

Elektro revize Praha

V případě, že je během revize elektrospotřebičů odhalena drobná závada, tým odborníků pro vás zajistí opravu. Pokud jde o větší závadu, získáte doporučení, zda je vhodné daný spotřebič opravit, či se s ohledem na cenu vyplatí spíše koupit nový spotřebič. Elektro revize Praha zajistí Pražská Revizní. Jde o spolehlivou firmu s mnoha spokojenými zákazníky. Působí navíc po celé České republice, jejich služby tak můžete využít kdekoliv.

Pravidelné revize spotřebičů a dalších zařízení v předem nastaveném režimu jsou velmi důležité. Obraťte se na odborníky, kteří pro vás zajistí vše potřebné.

Get in Touch

Další články autora

Pořiďte dětem do dětského pokoje krásné, barevné, kvalitní a levné komody

Většinou si přejeme, aby měly děti pokojík plný barev, příjemného vybavení, které je kvalitní a funkční. Také chceme, aby se jim v pokojíku líbilo, rády...

Elektro revize: Pro bezpečný chod elektrospotřebičů

Pravidelné revize jsou klíčové pro bezpečnost při práci. Lze díky nim výrazně minimalizovat riziko zranění elektrickým proudem. Nepodceňujte proto kontroly zařízení, které mohou včas...

Šťavnaté grilované kuře – 3 rady, jak na to!

Křupavá kůrčička, šťavnaté voňavé maso… Také byste si rádi ugrilovali celé kuře, ale zatím jste na to neměli odvahu? Ničeho se nebojte a pusťte...

Reklama

Nejnovější články